- VOX 50SBV684U 4K Ultra HD
Top artikal
5.0
VOX 50SBV684U 4K Ultra HD
Na stanju
33.999,00 RSD31.999,00 RSDUšteda: 2.000,00 RSD
Na rate bez kamate
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Loyalty cena
28.999,00 RSDBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora | LED |
| Tip osvetljenja | Direct LED |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Vrsta digitalnog tjunera | DVB-T2/C/S2 |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Smart TV mogućnosti | Funkcije: |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR | HDR |
| Zvuk | Izlazna snaga zvučnika: 30 W (2 x 15 W) |