- BLACK & DECKER Bušilica BEH850KA32
Šok cena
4.7
Na stanju
10.999,00 RSD
Na rate bez kamate
917,00
RSD
/mesečnoLoyalty cena
5.999,00 RSDBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost brze isporuke
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Vrsta | Black & Decker |
| Napajanje | Električno |
| Nominalna snaga | 850W |
| Broj obrtaja (prazan hod) | 3100 o/min |
| Maks. broj udaraca | 0 - 54.400 udaraca/min |
| Stezna glava/Prihvat alata | 13 mm |
| Masa | 1.9 kg |
| Prečnik bušenja u metalu | 13 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu | 32mm |
| Prečnik bušenja u betonu | 16 mm |